Aleksandrs uz Aļona ir viens no vissinteresantākiem pāriem, kuru es esmu bildējis. Viņi ir no Maskavas, taču nolēma organizēt savas kāzas Saulkrastos, pie Rīgas līča, netālu no Rīgas – vietā, kur Aļona strādāja un pāris iepazinās.

Viņi nolēma nozīmēt kāzas uz otro jūnija pusi, kad Latvijā svin Vasaras Saulgriežus, un tādējādi lietus ir normāla lieta.

Laika prognoze kāzu dienai nebija visai iepriecinoša. Taču Aļona teica, ka bija pasūtījusi labus laika apstākļus, un, patiešām, mums paveicas – lietus nelija, taču tumši-pelēcīgie mākoņi bija visu dienu.

Visaizkustinošākā šīs kāzu dienas daļa ir tas, ka līgava Aļona raudāja aiz priekiem veselas 5 reizes, vismaz es nobildēju tik daudz. Nabaga meitene nevarēja noturēt savas emocijas. Es aicinu Jūs noskatīties šī emocionālā pāra stāstu. #vintāžas_kāzas #kāzas

Kāzu aģentūra: Caramelevents.lv

Kāzu fotogrāfs - Vjačeslavs Lučņenkovs, +371 26705658
My status
фото, фотографии, свадьбы в, свадьбу, свадебные свадебные, свадебные платья, фотограф на, фотограф в, красивые фото, фотосессия, фотографа, фотографы, фотографы в, свадебные прически, приглашения на свадьбу, фотосъемка